Переключиться на мобильную версию

Луценко має у своєму розпорядженні відео, на якому Аделаджа закликає вкладати гроші в Kings Capital

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що слідство має у своєму розпорядженні відеодокази про те, що пастор Посольства Божого Сандей Аделаджа агітував парафіян вкладати кошти в компанію Kings Capital, повідомляє Українська правда.
Луценко: Саме на цій підставі Аделаджі висунуто звинувачення
Луценко: Саме на цій підставі Аделаджі висунуто звинувачення
Фото Дмитра Ніконорова

Міністр зазначив, що слідство має у своєму розпорядженні "переконливі свідчення, у тому числі відеосвідчення, коли пан Сандей агітував віруючих вкладати кошти саме в цю організацію та пов'язані з нею фінансові структури".

Луценко у зв'язку з цим зазначив, що саме на цій підставі Аделаджі висунуто звинувачення.

За його словами, слідство розшукує двох посередників між формальним керівником Kings Capital Робертом Флетчера та "ідейним натхненником та організатором схеми" Сандеєм Аделаджею, пише Українська правда.

"Ці двоє громадянин знаходяться в розшуку, і від того, як швидко їх знайдуть, залежить остаточне завершення справи", - сказав Луценко.

Як повідомляє УП, Луценко спростував звинувачення мера Києва Леоніда Черновецького на свою адресу в тому, що його дії стосовно Аделаджі є помстою.

"Тоді треба з'ясувати, чому міліція порушила справу щодо кредитного союзу Україна в Одесі, союзу Християнський в Західній Україні ... Сьогодні фінансових афер, які було організовано, - десятки в Україні й Kings Capital - не найбільша", - сказав Луценко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь