Переключиться на мобильную версию

У Запоріжжі крадіїв 17 автомобілів Lanos засудили до семи років в'язниці

У Запоріжжі до семи років позбавлення волі засуджено учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, яка протягом двох років здійснювала викрадення автомобілів на території Запорізької області і перепродувала їх в інші регіони України.
Усі викрадені автомобілі мали мінімальний пробіг
Усі викрадені автомобілі мали мінімальний пробіг
ferio.ru

Як повідомила старший прокурор відділу Запорізької облпрокуратури Аліса Авраменко, "до складу організованої злочинної групи входило 4 особи - 2 жителі Запорізького регіону та 2 - Миколаївської області, які спеціалізувалися на викраденні автомобілів Lanos та їх перепродажу.

У ході досудового слідства було встановлено причетність членів злочинної групи до 17 заволодінь автомобілями.

"Крадуть виключно автомобілі Lanos, оскільки один із членів ОЗУ, які безпосередньо здійснювали викрадення," спеціалізувався "саме на цьому автомобілі і міг без проблем не тільки відкрити і завести його без ключа, але і відключити всі види сигналізації, що встановлюються на Lanos. За словами членів групи, при виборі автомобілів "під викрадення" свою роль відігравало також те, що саме Lanos було найлегше згодом реалізувати", - повідомила Авраменко.

За її словами, усі викрадені автомобілі мали мінімальний пробіг, і продавалися в Миколаївську та Одеську області, звідки, швидше за все, вже перепродувались далі.

"З огляду на повторність вчинення злочинів, той факт, що діями підсудних потерпілим було завдано значний матеріальний збиток, а також той факт, що 2 із членів групи раніше вже було засуджено за аналогічні злочини, місцевий суд засудив учасників ОЗУ до реальної міри покарання - позбавлення волі терміном на 7 років", - повідомила Авраменко.

Як повідомлялося, у 2007 році ДАІ поставила на 2 місце за крадіжками автомобілі Daewoo. У Державтоінспекції пояснили, що це пов'язано з можливістю легалізації машин та існуванням ринку збуту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь