Переключиться на мобильную версию

ДАІ проти підвищення швидкісного режиму в населених пунктах

Начальник Державтоінспекції Сергій Коломієць заявив, що ДАІ виступає проти підвищення швидкісного режиму на дорогах країни.
ДАІ не підтримує ініціативи Тимошенко
ДАІ не підтримує ініціативи Тимошенко
auto64.ru

Глава ДАІ зазначив, що "останнім часом активізувалися спроби окремих політиків та громадських організацій по збільшенню швидкісного режиму".

Коломієць заявив, що Україна є однією з небагатьох країн Європи, де на сьогодні дозволена в населених пунктах максимальна швидкість складає 60 км / год плюс 20 км. перевищення швидкості, за яке не настає адміністративна відповідальність.

За його словами, у більшості європейських країн дозволена швидкість в населених пунктах не перевищує 50 км / год.

Коломієць також додав, що понад 60% ДТП в межах міст складають наїзди на пішоходів. У минулому році таких випадків було 17 тисяч, при цьому 20% пішоходів загинуло. "Якщо збільшити дозволену швидкість, то смертельних випадків буде більше", - зазначив глава ДАІ.
Водночас, Коломієць підтримує збільшення максимальної швидкості на автомагістралях до 130 км / год., на автомобільних дорогах з 4 смугами і з відбійником до 110 км / год.

Нагадаємо, на початку березня уряд змінив Правила дорожнього руху (ПДР) в частині швидкісних обмежень для автотранспорту.

Змінами передбачено, що в населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 км / год. (раніше ця цифра становила 60 км / год.), у населених пунктах на дорогах, які мають шість і більше смуг в обох напрямках, - 80 км / год., у населених пунктах на дорогах, які мають шість і більше смуг в обох напрямках руху і встановлено бетонний або інший відбійник - 90 км / год.

Однак у МВС введення змін до Правил дорожнього руху, які дозволяють їздити на 20-30 км / год. швидше, ніж зараз, відклали на невизначений час.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь