Переключиться на мобильную версию

Луценко пригрозив дільничним звільненнями за наркопритони

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко пообіцяв звільняти дільничних інспекторів міліції, якщо на підвідомчій їм території буде виявлено наркопритони або наркоторговців, стосовно яких вони не вживають відповідних заходів.
Луценко пригрозив дільничним звільненнями
Луценко пригрозив дільничним звільненнями
Фото Дмитра Ніконорова

Про це міністр заявив сьогодні, 26 березня, на нараді з дільничними інспекторами та керівниками райвідділів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

"Якщо з 1 квітня (і це не жарт) на території дільничного, який служить більше півроку, інші служби знаходять наркопритон або наркоторговця, його автоматично звільняють з роботи", - сказав Луценко.

Міністр різко розкритикував кількість звітів, які замість "реальної роботи" щомісяця повинні писати дільничні. Він зобов'язав керівників райвідділів та інших посадових осіб МВС до 15 квітня вдвічі зменшити кількість звітів. "Кому вони (звіти) потрібні. Потрібна робота і її результат", - підкреслив міністр.

При цьому Луценко закликав керівників районних управлінь міліції припинити встановлювати для дільничних плани розкриття злочинів. "Хто ще буде доводити план дільничним "до двору" - зніму", - сказав він.

Як повідомлялося, 24 березня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що за час економічної кризи рівень злочинності в Україні зріс на 10-15%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь