Переключиться на мобильную версию

Балога звинуватив Тимошенко у порушенні українських законів

Президент України Віктор Ющенко стурбований тим, що майже 50 рішень, які прийнято Кабміном, досі не підписано прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.
Тимошенко звинувачують у порушенні українських законів
Тимошенко звинувачують у порушенні українських законів
newsru.ua

Про це заявив глава Секретаріату Президента Віктор Балога. Він закликав прем'єр-міністра Юлію Тимошенко вчасно підписувати прийняті урядом розпорядження і постанови.

Балога нагадує, що постанови та розпорядження приймаються на засіданні уряду більшістю голосів, а обов'язок прем'єра - підписати ці акти.

За словами Балоги, близько 50 актів, які прийнято Кабміном, залишаються непідписаними.

"За дорученням Президента України просимо Вас у найкоротший термін усунути зазначені порушення законодавства України та не допускати їх надалі", - йдеться в листі, якого Балога направив прем'єру.
Зокрема, мова йде про рішення уряду, спрямовані на мінімізацію збитків для економіки від фінансової кризи, врегулювання проблем автоперевізників.

Серед непідписань Балога називає постанови Про розширення внутрішнього ринку для вітчизняних підприємств машинобудування для агропромислового комплексу та Про заходи щодо стабілізації цінової ситуації на внутрішньому ринку.

Крім того, Балога заявив, що не опубліковано постанову, що визначає механізм використання коштів стабілізаційного фонду та фактично скасовано рішення уряду, що підвищує ефективність управління Національної акціонерної компанії Надра України.

Нагадаємо, 17 березня Віктор Балога заявив, що Кабмін не виконує або виконує не в терміни завдання, які передбачено законодавчими актами ВР. Зокрема, уряд гальмує виконання постанови про скорочення зарплат Президента і прем'єра.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь