Переключиться на мобильную версию

Опитування: Більшість українців вважають що держава сприяє соціальній нерівності

Більшість українців вважають, що соціальна нерівність в Україні є досить істотною, а держава сприяє такій нерівності.
Більшість українців вважають що держава сприяє соціальній нерівності
Більшість українців вважають що держава сприяє соціальній нерівності
hiblogger.net

Про це свідчать результати опитування, проведеного Благодійним Фондом Інтелектуальна перспектива.

Як повідомляється,  дослідження "Соціальна нерівність і її вплив на економічний і демократичний розвиток Європи і її громадян: посткомуністична Центральна й Східна Європа в порівняльній перспективі", проводиться в 13 країнах світу.

"Тільки 18% опитаних погодилися із твердженням, що уряд  працює на благо населення. Отже, респонденти вважають що держава сприяє  соціальній нерівності, ", - повідомив голова правління Благодійного фонду Інтелектуальна перспектива Юрій Привалов.

"82% респондентів вважають, що відмінності в матеріальному стані громадян дуже істотні., відповідно і соціальна нерівність досить значна – так вважають  86% опитаних," - повідомив він.

Також Привалов розповів, що 78% респондентів визнають корупцію в українському суспільстві розповсюдженим явищем, 96% опитаних стверджують, що прожити на пенсію в нашій країні неможливо, а 60% опитаних вважають, що  уряд зобов'язаний, наскільки це можливо, зрівнювати доходи людей.

Нагадаємо, благодійний фонд Інтелектуальна перспектива займався реалізацією проекту в Україні. Під час дослідження  було опитано 1500 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, а також проведено 8 фокусних груп.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь