Переключиться на мобильную версию

Опитування: Через кризу майже половина українців готова брати участь в акціях протесту

В умовах кризи майже половина українців готова брати участь в акціях протесту, свідчать результати міжнародного дослідження PostСССР: оцінка антикризових дій урядів.
Майже половина українців готова брати участь в акціях протесту в умовах кризи – опитування
Майже половина українців готова брати участь в акціях протесту в умовах кризи – опитування
Корреспондент

Так, згідно з даними опитування, 45,3% респондентів не виключають своєї участі в акціях протесту, 43,6% заявили, що не братимуть участі у протестах і 11,2% не змогли відповісти.

Як повідомляється, дослідження проводилося організацією ФОМ - Україна, фондом Інститут посткризового світу (Росія) і організацією захисту підприємств Бізнес-солідарність (Росія) в лютому-березні 2009 року. Було опитано 2000 респондентів з України, похибка вибірки не перевищує 2,5%.

Водночас, відповідаючи на запитання про те, з якими країнами об'єднання зусиль для України краще, 45,3% українців назвали Росію, 34,9% - у рівній мірі і з Росією, і з Заходом, 11,9% - з Заходом і 8% відповіли, що ні з Росією, ні з Заходом.

Між тим, експерти прийшли до висновку, що навіть серед україномовних респондентів частка прихильників об'єднання виключно з Заходом ледь перевищує п'яту частину.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь