Переключиться на мобильную версию

Черновецький має намір знову піти у відпустку в зв'язку із поганим самопочуттям

Мер Києва Леонід Черновецький у своєму інтерв'ю 26 березня заявив, що має намір повторно піти у відпустку найближчим часом через погіршення самопочуття.
Черновецький: Я повинен заспокоїтися, все обміркувати
Черновецький: Я повинен заспокоїтися, все обміркувати
Фото Тараса Бондаренка

Конкретні терміни запланованої відпустки мер не уточнив.

"Я відчуваю дуже великі проблеми зі здоров'ям. Найближчим часом я відправлюся знову на Святу землю, бо погано себе почуваю, я повинен заспокоїтися, все обміркувати", - сказав мер.

Черновецький також заявив, що не готовий підписати рішення Київської міської ради про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, в разі його прийняття, і підкреслив, що в самому рішенні буде прописано, що мер зобов'язаний його підписати.

Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги до запланованого рівня Черновецький назвав нехристиянським, аморальним і нелюдським.

За його словами, він залишається прихильником ідеї про те, що тарифи необхідно підвищувати для забезпечених городян і залишати їх колишніми для малозабезпечених.

Черновецький: Я відчуваю дуже великі проблеми зі здоров’ям

Нагадаємо, Черновецький вже був у відпустці з 19 лютого по 21 березня, і вийшов з неї достроково, 10 березня, заявивши, що перервав відпустку через виробничу необхідність.

Як повідомляє Корреспондент.net, сьогодні, 26 березня, Мер Києва Леонід Черновецький заявив, що має намір брати участь у президентських виборах, зазначивши при цьому, що його президентські амбіції досить скромні, і його перемога на виборах залежить тільки від Бога.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь