Переключиться на мобильную версию

Ющенко заснував медаль 65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Президент Віктор Ющенко заснував єдину медаль 65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Ющенко заснував нову медаль
Ющенко заснував нову медаль
president.gov.ua

Про це йдеться в указі № 190/2009 від 26 березня.

Ющенко заснував медаль "для святкування 65-ої річниці перемоги і для вшанування подвигу, мужності і самовідданості, які проявили в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни".

Президент вирішив нагородити медаллю громадян України, яких віднесено до ветеранів війни, відповідний статус яким надано за участь у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років і за працю в тилу у цей період.

При цьому він доручив Кабінету Міністрів забезпечити розробку та затвердження зразка бланка посвідчення до ювілейної медалі та виготовлення ювілейної медалі, посвідчень до неї та футлярів.

Також Ющенко затвердив порядок вручення ювілейної медалі.

Згідно з ними, вручення проводиться від імені Президента центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Криму, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, які складають і затверджують список про нагородження ювілейною медаллю.

Список повинен містити такі відомості про людину: прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання, документ, на підставі якого особу внесено до списку.

Про вручення ювілейної медалі та посвідчення до неї складається відповідний протокол за формою, що встановлено порядком представлення до нагородження та вручення державних нагород.

Протокол зберігається органом, який проводив вручення.

Як повідомлялося, раніше Ющенко заснував знак відмінності Хрест Івана Мазепи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь