Переключиться на мобильную версию

У Сімферополі у сміттєвому баку знайшли 50 кг. ртуті

У Сімферополі невідомий викинув у сміттєвий бак 50 кг ртуті.
Невідомий викинув в сміттєвий бак 50 кг. ртуті
Невідомий викинув в сміттєвий бак 50 кг. ртуті
periodictable.ru

Як повідомили в Головному управлінні Міністерства надзвичайних ситуацій у Криму, 26 березня в Сімферопольський міський відділ МНС надійшло повідомлення від місцевого жителя, який розповів, що на вулиці Садовій біля сміттєвих баків знаходяться судини з невідомою сріблястою рідиною.

Після того як до місця виклику прибули фахівці МНС, було встановлено, що в скляних колбах заводського виготовлення знаходиться речовина, схожа на ртуть. При більш детальному обстеженні припущення підтвердилися - у 6 скляних колбах, акуратно поставлених біля сміттєвих баків у 3-х метрах від проїжджої частини, була ртуть. Загальна вага рідкого металу склала близько 50 кілограм.

"Ртуть у закритому посуді не є небезпечною для здоров'я людей, небезпечними є її випари, особливо якщо знаходяться в приміщенні. На щастя, до цих судин не дісталися безпритульні або діти - важко собі уявити наслідки розливу даної речовини, адже буквально в п'ятдесяти метрах від цього місця знаходиться один з навчальних закладів ", - зазначили в прес-службі.

На даний момент правоохоронними органами проводяться оперативно-слідчі заходи з метою встановлення господаря, що вирішив таким чином позбавитися від хімічно небезпечної речовини. Небезпечну знахідку найближчим часом для подальшої утилізації передадуть у спеціалізоване підприємство.

Як повідомлялося, 18 лютого, у Луганській області затримали чоловіка, який намагався переправити до Росії 9 кілограмів ртуті.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь