Переключиться на мобильную версию

До 2020 року в Києві з'являться 120-поверхові будинки

Це передбачено Програмою завдання Генерального плану розвитку Києва та приміської зони до 2025 року, яку, як повідомляє сьогодні муніципальна газета Хрещатик, схвалила земельна комісія Київради.
До 2020 року в українській столиці збираються звести 16 будинків висотою від 50 до 120 поверхів
До 2020 року в українській столиці збираються звести 16 будинків висотою від 50 до 120 поверхів
realt.ua

До 2020 року в українській столиці збираються звести 16 будинків висотою від 50 до 120 поверхів.

Програмою також, серед іншого, передбачено винесення за місто промислових підприємств.

У новому Генплані міста також передбачено вирішення проблеми заторів у довгостроковій перспективі. "Ми не тільки будемо розширювати дороги за рахунок вільної землі - її замало. Будемо будувати де тільки можна тунелі, естакади, багаторівневі розв'язки", заявила начальник управління аналітично наукових досліджень Центру містобудування та архітектури Тетяна Нечаєва.

Нове будівництво в центрі міста, відповідно до концепції, буде зведено до мінімуму, особливо якщо мова йде про багатоповерхові споруди.

"Однак це не означає, що висотки в місті не будуть споруджувати. До 2020 року в Києві хочуть звести 16 будинків на 50-120 поверхів. Однак, згідно з концепцією, всі вони з'являться поза історичної зони міста", пише Хрещатик.

Концепцію Генплану, до роботи над якою міська влада планує залучити 17 провідних профільних інститутів, а також істориків, повинні завершити до кінця 2009 року. Планується, що затвердять його в 2010 році.

Нагадаємо, що в лютому нинішнього року КМДА винесла на розгляд профільної комісії Київради програму-завдання по розробці генерального плану розвитку Києва і його приміської зони до 2025 року.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь