Переключиться на мобильную версию

МЗС: Українцям почали видавати більше віз в ЄС

У 2008 році громадянам України видали на чверть більше віз до країн Євросоюзу в порівнянні з 2007 роком, а випадки неналежного виконання Угоди про спрощений порядок видачі віз українцям не носять системного характеру, повідомили в МЗС України.
Удвічі зменшилася кількість відмов у видачі віз
Удвічі зменшилася кількість відмов у видачі віз
gazeta.ru

У міністерстві закордонних справ зазначили, що консульські установи держав - членів Євросоюзу видали в 2008 році українцям понад 1 млн. віз, що на чверть більше, ніж у 2007 році.

У МЗС також зазначили, що майже вдвічі зменшилася кількість відмов у видачі віз - до 5% від загальної кількості візових клопотань. Поступово збільшується відсоток видачі довгострокових багаторазових віз, повідомляють у зовнішньополітичному відомстві України.

"Однак, українська сторона постійно наголошує, що кількість виданих віз не може служити основним критерієм оцінки виконання Угоди про спрощений порядок видачі віз", - підкреслюють в МЗС.

При цьому зовнішньополітичне відомство констатує, що ще мають місце випадки неналежного виконання положень Угоди окремими консульськими установами країн ЄС, однак вони вже не носять системного характеру. "Підтвердженням цього є істотне зниження кількості скарг громадян, які надходять в МЗС", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, вчора, 26 березня, глава Секретаріату Президента України Віктор Балога заявив, що Україна може повернутися до видачі віз громадянам країн-членів ЄС, оскільки діюча угода між Україною та ЄС про спрощений порядок оформлення віз багато в чому залишається формальним документом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь