Переключиться на мобильную версию

Ющенко оскаржив в КС закон про тимчасові слідчі комісії

Президент України Віктор Ющенко звернувся до Конституційного Суду з поданням про визнання невідповідним Конституції закону про тимчасові слідчі комісії, який зокрема надає широкі повноваження ТСК з імпічменту Президента.
Ющенко наполягає на тому, що закон про ТСК суперечить Конституції
Ющенко наполягає на тому, що закон про ТСК суперечить Конституції
president.gov.ua
Мова йде про Закон № 890-VІ Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію та тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України, який був прийнятий парламентом 15 січня 2009 року.

Як повідомлялося, 15 січня 2009 року ВР прийняла Закон Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію та тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України.

Законом передбачається утворення, зокрема, ТСК для проведення розслідування обставин про вчинення Президентом України державної зради або іншого злочину, які наділяються надзвичайно широкими повноваженнями, в тому числі передбачених Кримінально-процесуальним кодексом України для органів досудового слідства.

7 лютого Президент повернув до ВР цей закон зі своїми пропозиціями для повторного розгляду.

3 березня парламент подолав вето Президента України. 16 березня спікер ВР Володимир Литвин оприлюднив лист Президента Віктора Ющенка про те, що глава держави звернеться до Конституційного Суду щодо конституційності закону Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію та тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь