Переключиться на мобильную версию

Корреспондент: Українці штурмують модні столиці світу

Українці смітять грошима в закордонних модних бутиках, у марнотратстві випереджаючи американців, китайців і навіть росіян, пише в новому номері журнал Корреспондент.

За даними Global Refund, у минулому році співвітчизники залишили у міланських магазинах набагато більше, ніж їхні постійні завсідники американці. Українці забезпечили 6% модних продаж, американці - 4%.

"Покупців з України у нашому бутику дійсно стало більше", - стверджує Сільвія Айметті, господиня міланського модного магазина Melegari e Costa, у вітрині якого виставлені дизайнерські шуби та сумки зі шкіри крокодилів. Айметті також зауважила, що в Америку хутра ціною в кілька десятків тисяч євро відвозять тепер рідше, ніж в Україну, пише Корреспондент.

За інформацією, наданою журналу, український середній чек у будь-якому магазині tax free (торгує товарами, за які іноземцям відшкодовують ПДВ після повернення додому) - 1.556 євро. Набагато менші чеки у росіян, які виграють у українців масовістю - на їхню частку припало 38% міланських модних продажів, - зате з середнім чеком у 968 євро, і у американців (925 євро) з китайцями (789 євро). У ювелірних крамницях українці витрачали ще більше - в середньому по 12 000 євро.

Журнал зазначає, що, незважаючи на кризу, обіги tax free торгівлі модними товарами в Мілані в минулому році не те що не впали - зросли на 2%.

Крім нижчих, ніж у Києві, цін на шопінг за кордон співвітчизників тягне широкий вибір брендів і величезна кількість демократичних марок, не представлених в Україні.

"У нас не існує середніх брендів. Є Promod, Naf Naf, Zara та Mango - і є Chanel, Luis Vuitton і Martin Margiela. Це величезний розрив (у ціні), - розповіла телеведуча Катерина Осадча і додала: - Адже головний тренд нинішньої весни - економія ".

Однак більшість українців закордонний шопінг манить низькими цінами, розпродажами та асортиментом, повідомляє Корреспондент.

Детальніше про те, куди українці їздять за шопінгом, де купує одяг Ані Лорак і як турфірми заробляють на бажанні українців гарно виглядати, читайте 11-му номері журналу Корреспондент за 27 березня 2009 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь