Переключиться на мобильную версию

Симоненко: Кучма та Ющенко працюватимуть над обранням Президентом Яценюка

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає, що нинішній Президент Віктор Ющенко та екс-глава держави Леонід Кучма докладуть зусиль для обрання наступним Президентом України Арсенія Яценюка.
Симоненко: Сьогодні готується нова технологія на президентські вибори
Симоненко: Сьогодні готується нова технологія на президентські вибори
president.gov.ua

Про це він заявив сьогодні, 27 березня, під час прес-конференції.

"Сьогодні готується нова технологія на президентські вибори. Кучма і Ющенко як породження американських інтересів і системи технології виборів у нас в Україні працюватимуть над обранням Яценюка Президентом", - сказав він.

Він зазначив, що підготовка відповідної технології є свідченням того, що на майбутніх президентських виборах визначальну роль відіграють зовнішні чинники, а не внутрішні у вигляді волевиявлення українських виборців.

Симоненко також додав, що на сьогодні й ЗМІ підключилися до активної підтримки Арсенія Яценюка, оскільки по телебаченню щодня показують, "звідки привіти він передає українському народові, куди їде і на яких поросят дивиться".

Говорячи про можливість своєї участі в президентських виборах, лідер комуністів висловив переконання, що зможе "гідно представити" інтереси КПУ, якщо на з'їзді Компартії буде прийнято рішення про висунення його кандидатури на посаду Президента.

"До участі в цій політичній акції я готовий", - сказав Симоненко, додавши: "Я зможу гідно представити інтереси нашої партії".

Крім того, Симоненко вкотре зазначив, що фракція КПУ виступає за внесення змін до Конституції, в яких необхідно передбачити обрання Президента у Верховній Раді.

Як повідомлялося, 22 березня лідер українських комуністів Петро Симоненко заявив, що президентську виборчу кампанію лідера Фронту змін Арсенія Яценюка фінансуватиме іноземний капітал.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь