Переключиться на мобильную версию

У Чернівцях піймали бізнесменів-педофілів

Співробітники кримінальної міліції спільно з працівниками спецпідрозділу Беркут затримали двох жителів Чернівців, яких підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх хлопчиків.
Беркут затримав двох жителів Чернівців, яких підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх хлопчиків
Беркут затримав двох жителів Чернівців, яких підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх хлопчиків
last24.info

Про це повідомив начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Управління МВС в Чернівецькій області Микола Басараб.

За його словами, затримання відбулося 22 березня. Підозрювані - жителі Чернівців 48-ми та 64-х років. Один із затриманих має мережу магазинів у Чернівцях.

Як повідомив Басараб, на квартирах підозрюваних згідно санкцій суду було проведено обшук, під час якого на одній з квартир виявили 15-річного хлопця.

Підозрювані були поміщені в ізолятор тимчасового утримання, а згодом стосовно них судом було обрано запобіжний захід - взяття під варту.

На сьогодні, як повідомив начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей, постраждалими визнані 8 неповнолітніх у віці від 13 до 17 років.

Підозрювані матеріально забезпечені, один з них раніше працював у США, поле його діяльності за кордоном зараз встановлюється.

Затримані підшукували своїх жертв в основному на вулиці, переважно це були діти з неблагополучних сімей або з інтернатних установ. Схема, за якою діяли чоловіки, була простою: спочатку вони встановлювали з хлопчиками словесний контакт, далі входили в довіру, купували їм одяг, мобільні телефони, водили в кафе, неодноразово запрошували до себе додому, щоб діти в майбутньому не боялися приходити до них у гості.

Надалі чоловіки з допомогою сили і алкоголю примушували їх до статевого контакту. У подальшому погрожуючи, що розкажуть про це їхнім знайомим, підозрювані регулярно примушували дітей до статевих контактів.

З дітьми працюють психологи, оскільки хлопці отримали важку психологічну травму.

Підозрювані також мали сім'ї і дітей, але проживали окремо. Свою Вину вони не визнають і кажуть, що подібних випадків не було.

За вчинення цих злочинів затриманим загрожує позбавлення волі за ст.153 ч.2 Кримінального кодексу України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинені щодо неповнолітнього).

Нагадаємо, 13 березня в Києві затримали громадянина США, який на батьківщині підозрюється у крадіжці, підробці документів, шахрайстві та педофілії.

Раніше, у грудні минулого року, українська міліція почала розшук американця Стефена Брюса Ангера, який підозрювався на батьківщині в здійсненні розпусних дій щодо неповнолітніх. Виявилося, він викладав англійську мову у школах Києва, Боярки, а також на курсах іноземних мов. Злочинів, аналогічних тим, у яких його обвинувачували у США, в Україні Агнер не здійснював. Після з'ясування всіх обставин він добровільно покинув територію України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь