Переключиться на мобильную версию

Ющенко виступить у Раді, як тільки вона буде готова

Президент України Віктор Ющенко завершує підготовку щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище держави.
СП: Президент налаштований донести до депутатського корпусу своє розуміння важливих проблем, що виникли перед країною
СП: Президент налаштований донести до депутатського корпусу своє розуміння важливих проблем, що виникли перед країною
president.gov.ua

Про це заявив заступник глави Секретаріату Президента - представник Президента в парламенті Ігор Попов.

За його словами, Віктор Ющенко виконає норму Конституції і представить парламенту своє бачення економічних, політичних і суспільних процесів у нашій країні.

Попов також зазначив, що Ющенко сподівається, що у Верховній Раді більше не повториться торішній прецедент, коли депутати із фракції БЮТ заблокували парламентську трибуну, щоб не допустити виступу глави держави.

"Президент налаштований донести до депутатського корпусу своє розуміння важливих проблем, що виникли перед країною. Віктор Ющенко вірить, що послання стане документом, на основі якого влада об'єднає зусилля для подолання глибоких кризових явищ у політичному, економічному та громадському житті України", - сказав заступник глави Секретаріату .

Він також запевнив, що Президент виступить у Верховній Раді лише тоді, коли парламент проголосує за внесення цього питання до порядку денного, визначить день і час для оголошення послання.

"Цим голосуванням Рада підтвердить, що налаштована почути главу держави. Віктор Ющенко хоче виступити перед усім складом депутатського корпусу, а не тільки перед його частиною, в присутності голови Верховної Ради, його заступників, керівників фракцій.

Президент надає великого значення цьому посланню і вірить, що воно буде сприйняте парламентом як визначальний документ, який дає суспільству і владі реальні інструменти вирішення нагальних проблем країни ", - зазначив представник Президента в Раді.

Як повідомлялося, на заслуховуванні у Раді щорічного послання Президента наполягає фракція Блоку Литвина. Її представники заявили, що фракція не буде голосувати за призначення міністра закордонних справ, поки не буде послання Президента до Верховної Ради.

Нагадаємо, у минулому році, Президент планував виступити з посланням у Верховній Раді 13 травня. Але тоді фракція БЮТ заблокувала роботу Верховної Ради, наполягаючи на включенні до порядку денного парламенту проектів антиінфляційних законів.

На цьому тижні, 25 березня, Пaртія регіонів пригрозила заблокувати роботу Рaди 31 березня у випадку, якщо на погоджувальній раді 30 березня влада не представить антикризовий план. Однак перший віце-прем'єр-міністр заявив, що Кабмін і коаліції досяг попередньої домовленості про включення до порядку денного засідання Ради 31 березня пакету антикризових законопроектів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь