Переключиться на мобильную версию

Харків встановив рекорд за кількістю мітингуючих прихильників ПР

Близько 30 тисяч прихильників Партії регіонів провели на площі Свободи у Харкові мітинг під гаслом: Кризі - стоп! Влада - до відповіді! з вимогою відставки керівництва країни.
Харків встановив рекорд за кількістю мітингуючи прихильників ПР
Харків встановив рекорд за кількістю мітингуючи прихильників ПР
Корреспондент.net

Мітинг розпочався о 16:00 і тривав до 17:00. Його учасники тримали символіку Партії регіонів, а також місцевої громадської організації Слобожанський вибір, гасел при цьому не було.

Для проведення мітингу на площі була встановлена сцена. На мітингу виступили голова обласної організації ПР, депутат Верховної Ради Дмитро Шенцев, заступник голови обласної організації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова Харківської міської організації ПР, мер Харкова Михайло Добкін, а також депутат Верховної Ради від ПР Інна Богословська.

У Донецьку мітинг протесту Криза - стоп! Влада - у відставку! ще продовжується, у ньому беруть участь 20 тисяч прибічників Партії регіонів

Мітинг розпочався маршем від пам’ятника Шевченку до площі Леніна, де встановлена велика сцена. На сцену піднялися народні депутати Борис Колесніков, Нестор Шуфрич, Валентин Ландик, Олексій Білий, Микола Янковський, Олена Бондаренко та інші, а також голова Донецької облради Анатолій Близнюк, мер Донецька Олександр Лук’янченко, депутати облради.

Учасникам мітингу показали відеозвернення лідера Партії регіонів Віктора Януковича, а після закінчення акції у небо запустили на повітряних кулях портрети Ющенка і Тимошенко.

У Вінниці на мітинг опозиції прийшло близько 2 тисяч осіб. Мітинг проходив у центрі міста на площі Гагаріна і тривав більше години.

Активісти мітингу тримали гасла Геть уряд національної катастрофи, Уряд, поверни борги з зарплати і тому подібне.

У Чернівцях у мітингу протесту Скажи кризі – стоп! взяли участь до 700 буковинців. Акція проходила під партійними прапорами регіоналів і гаслами Ющенко-Тимошенко - стоп!, Виробництво зупинилося. Хто зупинить їх?, Уряд України - ганьба України, Влада повинна відповісти за кризу, Ми всі в опозиції, Влада гробила державу.

Учасники мітингу заявили про недовіру Президентові і уряду і ухвалили резолюцію з вимогою їхньої негайної відставки.

В Івано-Франківську в акції взяли участь близько 300 осіб під прапорами Партії регіонів, Соціалістичної партії України і Союзу молодих соціалістів.

Регіонали стояли з транспарантами Схід і Захід - проти бездарної влади, 100 днів пройшло, скільки вже терпіти, Віктор Янукович - це стабільність і добробут у державі і тому подібне.

Під час мітингу проходив збір підписів під вимогою провести дострокові президентські і парламентські вибори, аби змінити "збанкрутілу" владу.

Найменшими за чисельністю були мітинги у Закарпатській і Тернопільській областях - по 200 осіб.

Як повідомилося, в Чернігові на акцію протесту проти чинної влади прийшло 4 тисячі людей, у Миколаєві - 6 тисяч. Також мітинги пройшли у Львові і Полтаві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь