Переключиться на мобильную версию

Ющенко похвалив Тимошенко за декларацію про модернізацію ГТС

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що домовленості України та ЄС щодо модернізації української газотранспортної системи є великим внеском у стабілізацію ситуації на енергетичному ринку.
Ющенко: Декларація про модернізацію української ГТС є великим внеском у стабільність газової політики
Ющенко: Декларація про модернізацію української ГТС є великим внеском у стабільність газової політики
president.gov.ua

Про це він заявив на спільній прес-конференції з Президентом Чеської Республіки Вацлавом Клаусом за результатами їх двосторонніх переговорів сьогодні в Празі.

Ющенко наголосив, що Україна відповідально ставиться до забезпечення транзиту газу. Він нагадав про вчорашню міжнародну інвестиційну конференцію в Брюсселі і про підписання за її результатами Спільної декларації Україна-ЄС.

За його словами, ця декларація переслідувала дві мети: Україна прагне інтегруватися в європейський оптовий газовий ринок; Україна планує провести глибокі зміни у своєму газовому секторі.

Ющенко нагадав, що вчора було досягнуто домовленості про виділення інвестицій на модернізацію української ГТС. "Я переконаний, що це колосальний внесок у стабілізацію ситуації", - сказав Ющенко.

Він також нагадав, що Україна запропонувала Єврокомісії створити єдину моніторингові політику щодо проходження газу через територію України за допомогою будівництва нових газовимірювальних станцій.

Як повідомлялося, 23 березня в Брюсселі відбулася Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, в якій взяли участь Президент України Віктор Ющенко і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Прийняття спільної декларації в Брюсселі за підсумками інвестконференції з модернізації української ГТС не є поразкою Росії, заявила сьогодні Тимошенко.

Президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія відкладає міжурядові консультації з Україною у зв'язку із прийняттям меморандуму про розвиток ГТС України.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь