Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Я щасливий, що живу у цей час

Президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю чеському виданню Hospodarske Noviny і українській газеті Дело заявив, що за чотири роки Україна стала значно ближче до Європи.
Ющенко: Україна сильно змінилася
Ющенко: Україна сильно змінилася
president.gov.ua

Ющенко в інтерв'ю заявив, що не коментуватиме статистичні дані, згідно з якими його рейтинг опустився нижче 5%.

"Я розумію, що політик, який говорить про сталінський терор і Голодомор, який щомісяця відвідує Брюссель і просуває членство в НАТО, не збиратиме очки популярності. Якщо ж я подивлюся на ті чотири роки, протягом яких обіймаю свою посаду, то побачу, що Україна сильно змінилася", - заявив Президент.

"Чотири роки тому ми мріяли про угоду з ЄС про партнерство, сьогодні ми вже сформували угоду про асоційоване членство. Чотири роки тому ми мріяли про загальний енергетичний ринок, сьогодні ми говоримо про те, щоб за рік-два створити єдину енергетичну систему", - підкреслив Ющенко. Крім того, він додав, що Україна і ЄС підготували вже дві третини угоди про зону вільної торгівлі.

Ющенко також звернув увагу на те, що два роки тому Україна домовилася про новий візовий режим з країнами Шенгену, а три місяці тому почалися переговори про безвізовий режим.

"За чотири роки Україна стала значно ближче до Європи. Політик повинен бути завжди на крок попереду, хоча не всі його одразу зрозуміють. Я щасливий, що живу у цей час", - додав Президент.

Відповідаючи на запитання, чи буде Президент висувати свою кандидатуру на виборах Глави держави, Ющенко пообіцяв визначитися влітку.

Крім того, він підкреслив, що кількість прихильників НАТО зростає з кожним роком.

"Чотири роки тому їх було 17%, сьогодні вже 34%. Водночас, не треба забувати, що українське суспільство з 1917 року перебувало в умовах комуністичного режиму", - заявив Ющенко.

Нагадаємо, учора Президент Віктор Ющенко в інтерв'ю каналу Інтер заявив, що не виключає ймовірності проведення позачергових парламентських виборів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь