Переключиться на мобильную версию

Ющенко вірить, що НУ-НС підтримає антикризові законопроекти

Президент України Віктор Ющенко висловив упевненість, що фракція блоку Наша Україна - Народна самооборона у Верховній Раді підтримає законопроекти антикризового пакету.
Ющенко вірить, що НУ-НС підтримає антикризові законопроекти
Ющенко вірить, що НУ-НС підтримає антикризові законопроекти
president.gov.ua

Зокрема, про це сказав заступник глави Секретаріату Президента - представник Президента у Верховній Раді Ігор Попов.

"Одне з основних завдань, яке Президент ставить у роботі з парламентом, - це підтримка фракцією НУ-НС законопроектів антикризового пакету, які заплановані до розгляду на початку пленарного тижня", - повідомив він.

За його словами, Президент керується тим, що зараз консолідація влади вкрай необхідна для прийняття життєво важливих економічних законів, від яких, також, залежить відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом і отримання другого траншу кредиту фонду.

Також Попов уточнив, що мова йде про голосування фракцією за законопроекти, які передбачають підвищення акцизів на тютюнові вироби, лікеро-горілчану продукцію і зміни до закону України Про пенсійне страхування.

Щодо урядового законопроекту про внесення змін до державного бюджету, Президент вважає, що відповідним законопроектом повинні бути внесені кардинальні, а не косметичні зміни до держбюджету. Це, на його переконання, можна зробити тільки на основі точних показників економічного розвитку і показників виконання бюджету за підсумками першого кварталу.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 березня, Ющенко попросив голову Верховної Ради забезпечити розгляд у парламенті президентських законопроектів.

Раніше, 24 березня прем'єр-міністр України повідомила про намір звернутися до спікера з проханням про розгляд 31 березня підготовлених та узгоджених з міжнародними організаціями чотирьох антикризових законопроектів в остаточному читанні. 29 березня прем'єр заявила, що Президент пообіцяв їй, що фракція НУ-НС 31 березня проголосує за 4 антикризових законопроекти, запропонованих урядом, прийняття яких дозволить відновити співпрацю з МВФ.

Президент 29 березня виступив категорично проти прийняття змін до Конституції, запропонованих БЮТ, дорікнув уряд у стрімкому падінні економіки, а також не виключив ймовірності проведення позачергових парламентських виборів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь