Переключиться на мобильную версию

ПР хоче перенести акції протесту з регіонів у Київ та зробити їх «дуже жорсткими»

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович подякував усім учасникам акцій протесту і пообіцяв, що наступні мітинги будуть жорсткіші. ПР розгляне питання про перенесення демонстрацій з регіонів до Києва.
Янукович: Цього разу акції будуть дуже жорсткі
Янукович: Цього разу акції будуть дуже жорсткі
Корреспондент
"Понад двісті тисяч найактивніших громадян вийшли минулої п'ятниці на мітинги протесту по всій Україні. Багатолюдні акції протесту відбулися у Харкові, в Донецьку, в Луганську, Сімферополі, Полтаві, Запоріжжі, Тернополі, Вінниці, Житомирі, у Львові. Вся Україна - з заходу і сходу дала попереджувальний сигнал владі. І я щиро вдячний всім за активну громадянську позицію ", - сказав Янукович.

При цьому він висловив переконання, що "влада не почула голосу народу".

"Ми не дозволимо так ставитись до волі народу! Ми найближчим часом повторимо акції протесту. І цього разу вони будуть дуже жорсткі", - резюмував Янукович. Він також пообіцяв, що змусить владу "виконати волю народу України або піти раз і назавжди". 

Водночас, як повідомив перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, сьогодні, 30 березня, на засіданні політради Партії регіонів буде розглянуто питання про перенесення акцій з регіонів безпосередньо в Київ.

Крім того, зауважив він, буде розглянуто питання роботи фракції Партії регіонів під час пленарних засідань Верховної Ради.

Єфремов пояснив це тим, що до цього часу в парламент не внесено комплексну програму антикризових заходів та проект змін до держбюджету на 2009 рік.

"Ми повинні знати, що уряд збирається робити в боротьбі з кризою", - сказав він.

Як повідомлялося, 27 березня, у різних містах України відбулися акції протесту прихильників Партії регіонів. Рекорд за кількістю мітингуючих встановив Харків, де на мітингу Кризі - стоп! Влада - до відповіді! зібралося близько 30 000 осіб.

У свою чергу прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що акції на підтримку Партії регіонів провалилися. "Усі акції, які були обіцяні Партією регіонів, - це як гора народила мишу, пшик, нічого - нуль", - сказала Тимошенко.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь