Переключиться на мобильную версию

Влада Києва дозволила посольству США побудувати новий будинок на Танковій

Київміськадміністрація дозволила посольству США здійснити будівництво комплексу будівель і споруд для розміщення дипломатичної місії по вулиці Танковій у Шевченківському районі.
КМДА дозволила посольству США здійснити будівництво
КМДА дозволила посольству США здійснити будівництво
Фото Тараса Бондаренка

Про це йдеться у відповідному документі міськадміністрації.

До початку будівництва посольство США має здійснити розробку проекту, затвердити його і вирішити питання оплати пайової участі на розвиток міської інфраструктури, повідомляють у міськадміністрації.

Як повідомили в КМДА, в листопаді 2007 року будрада Києва схвалила проектні пропозиції щодо будівництва будинку дипмісії США на Танковій.

Раніше, у липні 2006 року, Кабмін схвалив продаж Київрадою посольству США земельної ділянки на вулиці Танковій, 4. Київрада продала посольству США ділянку 4 га по вулиці Танковій, 4 за 27,1 млн. гривень у жовтні 2005 року.

Нагадаємо, 27 березня міністр України з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра заявив на брифінгу в Києві, що сподівається на те, що київська влада не відбере у Гідрометцентру України приміщення в центрі столиці. Приміщення Гідрометцентру знаходиться на вулиці Золотоворотській неподалік від Золотих воріт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь