Переключиться на мобильную версию

Половина українців вважають, що Ющенко повинен піти у відставку

Згідно із даними національного щомісячного дослідження Омнібус (Omnibus), яке проводиться компанією ТНС Україна на постійній основі, політична криза в країні продовжує посилюватися.
54% опитаних вважають, що Ющенко несе найбільшу відповідальність за посилення політичної кризи
54% опитаних вважають, що Ющенко несе найбільшу відповідальність за посилення політичної кризи
president.gov.ua

За результатами дослідження, рекордна кількість респондентів - 90,6% - вважають, що, в цілому, усе, що відбувається в Україні, йде в неправильному напрямку, тільки 3,8% упевнені, що в правильному напрямку, і 5,7% - не змогли відповісти.

На запитання, "Хто, на вашу думку, повинен піти у відставку зі своєї посади для вирішення політичної кризи - Юлія Тимошенко або Віктор Ющенко?", половина українців - 50% - відповіли, що для вирішення політичної кризи зі своєї посади повинен піти Ющенко. 21% респондентів дотримуються думки, що це має зробити Тимошенко. 13% думають, що ніхто з них не повинен йти у відставку, ще 13% не визначилися зі своєю думкою стосовно цього, 3% - відмовилися від відповіді.

Більше половини опитаних - 54% - вважають, що Ющенко несе найбільшу відповідальність за посилення політичної кризи в Україні. 19% українців дотримуються думки, що відповідальність за посилення політичної кризи лежить на Тимошенко, 5% покладають її на колишнього прем'єр-міністра України Віктора Януковича. 3% респондентів назвали винуватцями посилення кризи інших політиків, 16% не змогли відповісти на це запитання, 3% відмовились від відповіді.

На запитання, "Хто із політиків найбільше зацікавлений в тому, щоб економічна криза в Україні посилювалася?", 34% респондентів висловили думку, що Ющенко найбільше від інших політиків зацікавлений у посиленні економічної кризи в Україні для боротьби зі своїми політичними суперниками. 16% респондентів назвали Тимошенко, 10% - Януковича. Близько 3% учасників дослідження вибрали інших політиків, 9% українців дотримуються думки, що ніхто з політиків не зацікавлений у посиленні політичної кризи, 25% респондентів не змогли відповісти, 4% відмовилися від відповіді.

Результати цього опитування також показують, що близько 65% українців підтримують звернення колишнього Президента України Леоніда Кравчука до Ющенка із закликом добровільно піти у відставку. Близько 23% респондентів не підтримують цю пропозицію Кравчука, приблизно 9% опитаних не змогли висловити свою думку щодо цього питання.

Водночас, 63% опитаних дотримуються думки, що Ющенко не повинен допрацьовувати свій президентський термін до кінця. При цьому 49% респондентів вважають, що чинний Президент повинен піти у відставку добровільно, а 14% - що його варто відсторонити від виконання обов'язків примусово в порядку імпічменту. 27% українців дотримуються думки, що Ющенко повинен допрацювати свій термін до кінця. Близько 8% не змогли відповісти на це питання, 2% відмовилися від відповіді.

Опитування проводилось 6-14 березня 2009 року.

Як повідомлялося, соціологи на підставі проведених за останній рік досліджень заявляють про падіння популярності серед населення України Президента країни Віктора Ющенка і прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь