Переключиться на мобильную версию

У Києві побили заступника голови Держтелерадіо

У п'ятницю, 27 березня, двоє невідомих напали на заступника голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Василя Шевченка, повідомляє Телекритика.

За даними видання, зараз потерпілий знаходиться в лікарні в Феофанії. За його словами, зранку біля дому, коли він йшов на роботу, на нього напали двоє молодих людей віком від 25 до 27 років і, не сказавши ні слова, почали бити по голові.

Потерпілий, як пише Телекритика, пов'язує напад зі своєю професійною діяльністю. Це вже не перший подібний випадок: у червні 2008 року проти Шевченка застосували холодну зброю.

"У мене немає проблем з бізнесом, тому що не займаюся ним, тому припускаю, що обидва випадки пов'язані з професійною діяльністю", - заявив Шевченко, який відповідає за книговидавництво, зокрема за програму Українська книга, проект якої був затверджений на колегії Держтелерадіо напередодні.

За даними видання, Голосіївське районне управління міліції порушило кримінальну справу за фактом події.

48-річний Шевченко працює в Держтелерадіо з 2002 року на громадських засадах, а в 2004 році призначений першим заступником голови комітету. З 21 червня 2005 року працює заступником голови Держтелерадіо.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь