Переключиться на мобильную версию

У КМДА готуються до впровадження соціальної картки киянина

У Київміськадміністрації готуються до введення Соціальної картки киянина.
Створення соціальної картки киянина
Створення соціальної картки киянина
kmv.gov.ua

Як повідомляється на офіційному сайті КМДА, 27 березня відбулося засідання робочої групи з питань введення єдиної ідентифікації та створення єдиного електронного реєстру пільгових категорій населення з метою їх підтримки та технічного забезпечення.

"Соціальна картка киянина надається жителю столиці, який є одержувачем соціальних виплат із державного та місцевого бюджету. У рамках даного проекту створюється та використовується система ведення Єдиного реєстру соціальних пільговиків міста", - повідомила заступник начальника головного управління соціального захисту населення Ірина Старук.

Як повідомляється на сайті КМДА, у майбутньому до функцій Соціальної картки киянина можна віднести цілий ряд пунктів:

- використання її як ідентифікаційного документа або засобу достовірного обліку;

- в якості засобу реєстрації типу фізичної особи за категоріями: особи, які прописані в Києві, особи, які працюють, але не прописані в Києві, особи, які навчаються в столиці;

- як засіб реалізації пільг, що належать відповідним категоріям громадян;

- як засіб, що дає підставу для отримання недержавної матеріальної допомоги засобу платежу, засобу оплати транспортних послуг; засобу безготівкової оплати послуг, які надаються міськими комунальними підприємствами, наприклад оплата паркування, дисконтна картка для оплати товарів в магазинах і супермаркетах; засіб для перерахування пенсій та адресної матеріальної допомоги;

- засіб для використання на комерційній основі вільного місця на пам'яті картки, наприклад, як пропуск в комерційні організації торгових і розважальних закладів і тому подібне.

На картці можна буде також зберігати інформацію медичного характеру, інформацію щодо медичного страхування, програми лояльності, кредитну історію або електронно-цифровий підпис власника картки.

Робочою групою міськадміністрації вже узагальнено перелік пільгових категорій населення. Також розроблено умови та порядок проведення конкурсу із кваліфікаційного відбору установи з виготовлення та впровадження соціальної картки киянина, повідомляють у КМДА.

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко під час колегії зазначив, що заклади, які бажають взяти участь у відборі, вже є.

Влада Києва говорить про введення так званої картки киянина вже не перший рік. Востаннє тема введення картки обговорювалася в минулому році у світлі можливого введення диференційованих тарифів на проїзд для киян і приїжджих. У середині вересня 2008 року голова робочої групи із вивчення ситуації з транспортом у столиці Олександр Зінченко заявив, що диференційовані тарифи можна ввести разом із соціальними картками киянина. Тоді Зінченко сказав, що це буде зроблено найшвидше через шість місяців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь