Переключиться на мобильную версию

Ющенко радиться з Тимошенко, Литвином і Стельмахом у телефонному режимі

Президент Віктор Ющенко проводить заплановану на понеділок нараду з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, головою Верховної Ради Володимиром Литвином і головою Національного банку Володимиром Стельмахом у телефонному режимі.
Ющенко спілкується у телефонному режимі
Ющенко спілкується у телефонному режимі
Фото Миколи Лазаренка

Про це сказала прес-секретар Президента Ірина Ванникова на брифінгу.

"Нарада Президента України відбувається у форматі консультацій з кожним учасником зустрічі окремо. Глава держави проводить телефонні розмови з прем'єр-міністром, головною НБУ, головою Верховної Ради і лідером опозиції", - сказала вона.

Вона зазначила, що основними темами консультацій є результати конференції в Брюсселі (Бельгія) про модернізацію української газотранспортної системи, виконання Україною умов для отримання другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду і ситуація в банківському секторі.

За словами Ванникової, Ющенко обіцяє, що його політична сила в парламенті підтримає 3 ключові антикризові законопроекти, які потрібні для продовження співробітництва з МВФ.

Зокрема, мова йде про підвищення акцизу на тютюнові вироби та лікеро-горілчану продукцію, зміни до закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Як повідомлялося, Ющенко переніс заплановану на 27 березня нараду з Тимошенко, Литвином і Стельмахом на понеділок, 30 березня.

Також Ющенко готовий виступити із щорічним зверненням у Верховній Раді в середу, 1 квітня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь