Переключиться на мобильную версию

МЗС заявило, що в Києві відзначать День Європи

Міністерство закордонних справ і представництво Європейської комісії в Україні планують провести День Європи в Києві 16 травня.
В Україні планують провести День Європи в Києві 16 травня
В Україні планують провести День Європи в Києві 16 травня
podrobnosti.ua

Як повідомив керівник прес-служби МЗС Василь Кирилич, під час Дня Європи в Києві Єврокомісія має намір організувати в кінотеатрах столиці фестиваль європейського кіно Парад європейських стрічок.

Крім того, буде створено веб-сторінку та випущено традиційну інформаційну брошуру.

Кирилич також зазначив, що Єврокомісія готова надати технічну допомогу для створення європейського містечка в центрі столиці України.

Глава прес-служби МЗС повідомив, що зовнішньополітичне відомство та інші центральні та регіональні органи влади почали підготовку заходів щодо проведення Дня Європи і в інших регіонах України.

Крім цього, він зазначив, що особливістю святкування Дня Європи в Україні в цьому році є залучення регіонів, а також неурядових та молодіжних організацій для святкування.

Кирилич підкреслив, що День Європи відбудеться також 16 травня у Кривому Розі, Тернополі, Івано-Франківську, 23 травня - в Луцьку, 6 червня - у Сімферополі та Полтаві.

Водночас, нагадаємо, що сьогодні видання Коммерсантъ-Україна повідомило, що Європейська комісія офіційно заявила про відмову брати участь у святкуванні Дня Європи в Києві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь