Переключиться на мобильную версию

На кладовищах Києва в поминальні дні чергуватимуть наряди міліції

Як повідомляється на офіційному сайті КМДА, 27 березня пройшло розширене засідання Колегії Київської міськдержадміністрації з питання організації постійного чергування бригад швидкої допомоги та посилених нарядів міліції в період поминальних днів з 26 по.
На кладовищах Києва в поминальні дні чергуватимуть наряди міліції
На кладовищах Києва в поминальні дні чергуватимуть наряди міліції
mementosoft.com

Планується також забезпечити киян додатковим міським транспортом, який курсуватиме до всіх міських цвинтарів з 6:00 ранку до 22:00, повідомляють у КМДА.

  "Для забезпечення сталого функціонування кладовищ, в бюджеті міста передбачені цільові кошти. Так, у 2008 році на благоустрій кладовищ було виділено 17,2 млн. гривень", заявив заступник начальника Головного управління ритуальних послуг КМДА Михайло Кутіщев.

Крім того, за словами Кутіщева, цього року в планах міського бюджету виділити 18,6 млн. гривень на благоустрій військових комплексів, вивезення сміття, спорудження залізобетонних огорож, охорону кладовищ, поховання невідомих громадян та осіб без певного місця проживання, а також капітальний ремонт об'єктів кладовищ.

Загальна площа київських цвинтарів перевищує 560 га. У цілому на цвинтарях і колумбарних стінах проведено понад 830 тисяч поховань. Тільки за минулий рік було поховано 13,4 тис. осіб та здійснено понад 10 тис. кремацій, інформує сайт КМДА.

Нагадаємо, що в січні цього року голова КМДА Леонід Черновецький підписав розпорядження, згідно з яким у Києві введено платний вхід на міські кладовища. Пізніше в Київраді пояснили, що платним буде не вхід, а в'їзд на кладовища. У лютому за результатами перевірки столичної прокуратури плату за в'їзд на територію столичних кладовищ було скасовано.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь