Переключиться на мобильную версию

У Луганську хочуть провести референдум стосовно пам'ятників Катерині ІІ та жертвам ОУН-УПА

У Луганську створена ініціативна група з проведення місцевого референдуму з питання доцільності встановлення пам'ятників жертвам ОУН-УПА та російській імператриці Катерині ІІ.
У Луганську ініціюють проведення місцевого референдуму про доцільність встановлення пам'ятників жертвам ОУН-УПА та Катерині ІІ
У Луганську ініціюють проведення місцевого референдуму про доцільність встановлення пам'ятників жертвам ОУН-УПА та Катерині ІІ
blogspot.com

Як повідомив лідер Народного фронту Луганщини Григорій Прігеба, за це проголосували понад 200 громадян - учасників зібрання, яке було проведено за ініціативою громадської організації Народний фронт Луганщини у минулі вихідні.

За його словами, у зборах взяли участь жителі Луганська, представники громадських організацій та об'єднань, політичних партій.

Пригеба повідомив, що 31 березня у міськраду будуть подані документи про реєстрацію ініціативної групи.

Він вважає, що спорудження будь-яких пам'ятників, а тим більше таких, які розбурхують товариство, зараз недоцільне.

"Кошти, чи бюджетні, чи позабюджетні, сьогодні мають використовуватися на вирішення нагальних питань: благоустрій міста, вирішення проблеми бездомних, допомога незахищеним верствам населення тощо", - зазначив лідер Народного фронту Луганщини.

Як повідомлялося, встановлення пам'ятника Катерині ІІ ініціює Луганська міська рада, пам'ятника жертвам ОУН-УПА - громадська організація Молода гвардія. Щодо спорудження останнього вже проведено конкурс проектів та розпочато збір коштів.

Депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов перерахував 1 тисячі гривень на будівництво пам'ятника жертвам воїнів ОУН та УПА в Луганську.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь