Переключиться на мобильную версию

В Одесі знайдено мертвим російського дипломата

У ніч на 30 березня в будівлі Генерального консульства Російської Федерації в Одесі був знайдений повішеним консул Ігор Цвєтков.
В Одесі знайдено мертвим російського дипломата
В Одесі знайдено мертвим російського дипломата
picasaweb.google.com/farplanet

У Генконсульстві відмовилися від будь-яких коментарів  з приводу обставин смерті 44-річного Цвєткова.

У свою чергу, в Представництві МЗС України в Одесі повідомили, що "відбулася розмова з керівництвом Генконсульства РФ, проте російський генконсул Грачов запропонував надати усю необхідну інформацію щодо цієї трагедії, письмово – у своїй ноті на адресу Представництва МЗС України".

Тим часом, відомо, що Цвєтков функціонально відповідав у Генконсульстві за двосторонню співпрацю в культурній сфері. Одружений, батько 13-річної дочки. Його також помічали на важливих політичних подіях, що відбувалися в Одесі.

Згідно з повідомленням деяких ЗМІ, саме Цвєтков відповідав також за співпрацю і підтримку, зокрема фінансову, проросійських політичних сил Одеси, зокрема Єдиної Вітчизни" (Валерія Каурова) і Родіни Ігоря Маркова.

За повідомленням Української служби радіостанції ВВС, яка посилається на своє джерело в Посольстві РФ у Києві, "слідів насильницької смерті на тілі не виявлено".

Відомо, що трагедія сталася в квартирі потерпілого, в сусідній кімнаті перебували дружина з дитиною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь