Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Посада прем'єра схожа на електричний стілець

Посада прем'єр-міністра в Україні сьогодні, в період фінансово-економічної кризи, більше схожа на електричний стілець, заявила голова уряду Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу ICTV у понеділок пізно ввечері.
У разі виборів від країни нічого не залишиться
У разі виборів від країни нічого не залишиться
justus.com.ua

"Якщо хтось хоче на моє місце - я відійду, будь ласка", - сказала вона. Тимошенко впевнена, що жоден з політиків не хотів би бути на місці прем'єра. 

"Так сталося, що наша команда, і я особисто як прем'єр-міністр опинилися в уряді, на посадах у той час, коли для України найважчі виклики є ... Сьогодні посада прем'єр-міністра більше схожа на електричний стілець, з якого неможливо встати живим ", - наголосила Тимошенко. 

Також вона не підтримує ініціативу щодо одночасного проведення позачергових президентських і парламентських виборів. "Війна призведе до повної дестабілізації політичної ситуації в країні", - сказала Тимошенко. 

Прем'єр нагадала, що позачергові президентські вибори можливо провести тільки за умови оголошення імпічменту главі держави, а ця процедура є недоцільною, оскільки до чергових президентських виборів залишилося небагато часу. 

Аргументуючи свою позицію, прем'єр навела приклад, коли країна перебуває в стані війни. "Наприклад, візьмемо Другу світову війну. Країну потрібно захищати, захищати кордони, людей, а в цей час армію розпускають і кажуть:" Там є корисна справа, давайте покопаємо картоплю, буряки ". Хто тоді буде захищати кордони, людей, хто буде захищати країну і бюджет ", - сказала вона. 

"Якщо на півроку, а парламентські вибори - це півроку всі політики знімуться і підуть на вибори, від країни не залишиться нічого. Можливо, комусь це на руку. Зважаючи на те, що наш уряд буде працювати, поки прийде новий уряд, новий парламент прийде через півроку - немає уряду, немає керівництва Верховної Ради - це ще три місяці на всі консультації і прийняття рішень. В кризу 8 місяців країна буде без парламенту, без законів, практично без уряду, тому що всі пішли копати картоплю, спілкуватися з людьми. Хто захистить країну?" - сказала голова уряду. 

Тимошенко також зазначила, що інші країни в умовах кризи навіть чергові вибори переносять на 1-2 роки. 

Як повідомлялося, на одночасному проведенні позачергових президентських і парламентських виборах наполягає Партія регіонів. 

Водночас Президент України Віктор Ющенко заявляє про можливість проведення позачергових парламентських виборів.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь