Переключиться на мобильную версию

Ющенко просить Раду виділити 450 млн. грн. на зміни Конституції

Президент Віктор Ющенко передав голові парламенту Володимиру Литвину проект нової Конституції та попросив розглянути його як невідкладний. Президент просить ВР виділити 450 млн. грн. на проведення в 2009 році референдуму з внесенню змін до Конституції.
Ющенко пропонує Раді здійснити збільшення доходів бюджету за рахунок надходжень від ПДВ
Ющенко пропонує Раді здійснити збільшення доходів бюджету за рахунок надходжень від ПДВ
Фото: прес-служба Президента
Під час сьогоднішнього виступу в парламенті з щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, Президент повідомив, що вже передав спікеру ВР проект змін до Конституції.

Водночас, на офіційному сайті Президента вже розміщено текст законопроекту. Ющенко вніс до парламенту відповідний законопроект з пропозиціями змін у державний бюджет на 2009 рік і визначив його як невідкладний для розгляду.

Проект передбачає виділення фінансування Центральної виборчої комісії для референдуму.

Згідно з проектом, Ющенко пропонує Раді здійснити відповідне збільшення доходів загального фонду бюджету за рахунок надходжень від податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів.

Президент вважає, що прийняття його пропозицій матиме благотворні соціальні, економічні та політичні наслідки для всього суспільства.

Під час свого виступу перед парламентарями Ющенко підкреслив, що хоче, щоб у державі з'явилася Конституція не для політиків, а для народу. "Ми повинні прийняти оновлений Основний Закон країни", - зазначив Президент.

Представляти законопроект під час підготовки та розгляду у Верховній Раді буде заступник глави Секретаріату Президента України - Представник Президента України в Конституційному Суді України Марина Ставнійчук, заступник глави Секретаріату Президента України - Представник Президента України у Верховній Раді України Ігор Попов та заступник глави Секретаріату Президента України - Уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Ігор Пукшин.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь