Переключиться на мобильную версию

Янукович розкритикував послання Ющенка до Ради

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав виступ Президента Віктора Ющенка у Верховній Раді декларативним, а пропозицію про створення двопалатного парламенту - передчасним.

Про це він заявив на брифінгу після виступу Президента.

"Оцінка ситуації з одного боку була правдивою, а з іншого боку - вона була декларативною. Зараз не треба декларувати питання, чому в Україні погано жити людям, чому економіка не працює. Сьогодні повинні бути дії", - сказав Янукович.

Він переконаний, що дії Ющенка потрібно спрямувати на подолання політичної кризи у зв'язку з відсутністю в Кабінету Міністрів підтримки в парламенті.

Крім того, відповідаючи на питання, чи зверталася ПР до Конституційного Суду з проханням роз'яснити дату проведення чергових виборів Президента, Янукович зазначив, що це питання обговорюється.

"Рішення поки що не прийнято, тому ніякого звернення ще не було в Конституційний Суд. Я думаю, що це питання найближчого місяця", - заявив Янукович.

Говорячи про ініціативу Президента щодо створення двопалатного парламенту, Янукович заявив, що для створення двопалатного парламенту необхідно, щоб пройшов певний період часу. За словами лідера Партії регіонів, необхідно спочатку подолати економічну кризу, провести реформу місцевого самоврядування, судової влади і тільки після цього обговорювати можливість введення другої палати.

"Україна ще цей шлях не пройшла", - підкреслив Янукович.

Водночас, він висловив думку про необхідність створення парламентської конституційної комісії із розробки змін в Основний Закон.

Як повідомлялося, сьогодні, 31 березня, Президент Віктор Ющенко виступив із щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішню і зовнішню ситуацію України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь