Переключиться на мобильную версию

Тимошенко виступила проти двох палат у парламенті

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко розкритикувала пропозицію Президента Віктора Ющенка про створення двопалатного парламенту і часткового повернення до мажоритарної системи виборів.
Тимошенко: Ми завжди стояли на принципах унітарності України
Тимошенко: Ми завжди стояли на принципах унітарності України
АР

Про це вона заявила під час брифінгу у Верховній Раді.

"Двопалатний парламент відповідає федеративному устрою країни. Україна - унітарна країна і, наскільки я знаю, і Президент, і його команда, і наша команда - ми завжди стояли на принципах унітарності України і не підтримували жодних походів за федералізм. І тому мені дуже дивно, чому Президент змінив свою позицію", - наголосила прем'єр.

При цьому Юлія Тимошенко розкритикувала запропонований Президентом проект Конституції в частині мажоритарної системи обрання верхньої палати парламенту.

"Я хочу нагадати, що мажоритарна система в Україні, на жаль, себе скомпрометувала. Скільки (кандидат) вклав грошей у мажоритарний округ - стільки голосів і отримав. Там ідеї, ідеологія, позиції нічого не варті", - сказала вона.

На її думку, введення такої виборчої системи відкриває можливість купівлі голосів виборців.

Більше того, Тимошенко вважає, що внесення таких змін до Конституції загрожує "олігархізацією суспільства".

Як повідомлялося, сьогодні, 31 березня, Президент Віктор Ющенко виступив із щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішню і зовнішню ситуацію України. Під час виступу Президент, зокрема, повідомив, що передав проект закону про внесення змін до Конституції спікеру ВР Володимиру Литвину.

Президент оприлюднив головні положення законопроекту. Зокрема, Ющенко пропонує створити в Україні двопалатний парламент.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь