Переключиться на мобильную версию

Ющенко назвав дату президентських виборів

Президент Віктор Ющенко пропонує Верховній Раді провести вибори Президента 17 січня 2010 року.
Ющенко пропонує провести вибори Президента 17 січня 2010 року
Ющенко пропонує провести вибори Президента 17 січня 2010 року
president.gov.ua

Про це сказано в законопроекті № 4290 Про внесення змін до Конституції, який зареєстровано в Раді 31 березня.

Відповідний пункт міститься в розділі перехідних положень.

"Чергові вибори Президента України проводяться 17 січня 2010 року", - говориться в законопроекті.

Згідно із законопроектом, Президент пропонує, щоб парламентські вибори відбулися не пізніше ніж у шестимісячний термін після набрання чинності запропонованих ним змін до Конституції.

Нагадаємо, раніше віце-спікер Ради Микола Томенко заявив, що Партія регіонів і Секретаріат Президента домовилися про проведення позачергових парламентських виборів, приблизно, 7 червня. Водночас, екс-віце-спікер, нардеп від КПУ Адам Мартинюк спрогнозував, що восени парламент може обрати Президента України.
Більше того, спікер парламенту Володимир Литвин 22 березня сказав, що проведення позачергових парламентських виборів - очевидно.

29 березня сам Президент також не виключив ймовірності проведення позачергових парламентських виборів. Раніше він заявив, що імпічмент - це інструмент тиску на Президента.

Сьогодні, 31 березня, Президент Віктор Ющенко виступив із щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішню і зовнішню ситуацію України. Під час виступу Президент, зокрема, повідомив, що передав проект закону про внесення змін до Конституції спікеру ВР Володимиру Литвину.

Президент оприлюднив головні положення законопроекту. Зокрема, Ющенко пропонує створити в Україні двопалатний парламент.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь