Переключиться на мобильную версию

Звільнено заступника голови Івано-Франківської облради

Сьогодні Івано-Франківська обласна рада шляхом таємного голосування звільнила з посади заступника голову обласної ради, голову фракції БЮТ Юрія Романюка.
Лідер БЮТ залишився без посади
Лідер БЮТ залишився без посади
Фото: Корреспондент

До сьогоднішнього дня в облраді працювали три заступника голови - перший заступник Зіновій Берегівський (фракція Наша Україна), заступники Остап Дзеса (голова фракції Наша Україна) та Юрій Романюк (голова фракції БЮТ).

У бюлетені для таємного голосування на звільнення були внесені кандидатури Романюка та Дзеси. У голосуванні взяли участь 75 з 96 присутніх на сесії депутатів. Не брала участі в голосуванні фракція БЮТ.

У результаті за звільнення Романюка проголосував 61 депутат, за звільнення Дзеси - 6, не підтримали звільнення обох - 7.

Як пояснив голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник, закон України Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення місцевого самоврядування від 25 грудня 2008 року, який набрав чинності з 1 січня 2009 року, передбачає в обласних радах посади першого заступника і заступника голови облради.

Згідно з даним законом обласні ради до 1 квітня мають залишити в своєму штаті лише першого заступника і заступника голови облради.

27 березня на першому пленарному засіданні 29-ї сесії облради для звільнення Романюка бракувало двох голосів депутатів.

Разом з тим фракція БЮТ ініціювала переобрання керівництва обласної ради.

"Ми будемо ініціювати негайну заміну, переобрання всіх заступників і починаємо переговорний процес про формування нового керівництва обласної ради за пропорційною квотою результатів виборів", - зазначив Романюк після оголошення рішення про його звільнення з посади.

За його словами, голова облради - квота Нашої України, перший заступник - БЮТ, заступник - УНП.

В Івано-Франківській облраді 120 депутатів - 62 входять до фракції Наша Україна, 37 - БЮТ, 9 - УНП, 7 - блок Національний вибір, 5 - блок Відродження Прикарпаття.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь