Переключиться на мобильную версию

Єхануров підписав наказ про призов: Армію поповнять 26,5 тисяч осіб

Міністр оборони України Юрій Єхануров підписав наказ про черговий призов на строкову військову службу та про звільнення в запас військовослужбовців у квітні-травні 2009 року.
Армію поповнять 26,5 тисяч осіб
Армію поповнять 26,5 тисяч осіб
Корреспондент

Як повідомили в Міністерстві оборони, наказом визначено у квітні-травні звільнити в запас із Збройних сил України солдатів і матросів, сержантів і старшин, яких призвано у квітні-травні 2008 року, а також матросів і старшин кораблів, суден і берегових частин бойового забезпечення Військово-морських сил, яких призвано у жовтні-листопаді 2007 року.

Згідно із наказом, міністр розпорядився призвати у квітні-травні 2009 року на строкову військову службу громадян України чоловічої статі 1984-1991 року народження, яким виповнилося 18 років, і які не мають права на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Загалом планується призвати 26,5 тис. осіб. З них до лав ЗСУ - 20 тис., Внутрішніх військ МВС - 5,5 тис., Державної спеціальної служби транспорту - 1 тис. призовників.

Міністр оборони також доручив командирам і начальникам забезпечити організоване прийняття молодого поповнення, створення необхідних побутових умов їх служби та звільнення військовослужбовців, які вислужили встановлений термін, підтримання військової дисципліни, дотримання статутних взаємовідносин між військовослужбовцями.

Як повідомлялося, в 2008 році близько 60 тисяч призовників оголошено в розшук, 3 тисячам з них загрожує кримінальна відповідальність.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь