Переключиться на мобильную версию

В Одесі святкують Юморину-2009

Сьогодні, 1 квітня, мешканці та численні гості Одеси традиційно святкують Юморину.
1 квітня в Одесі святкують особливо гучно
1 квітня в Одесі святкують особливо гучно
odessaglobe.com

У зв'язку з проведеними заходами Юморини-2009 на центральних вулицях міста частково перекрито рух громадського транспорту.

На Думській площі, біля будинку міськради, о 11:00 відкрилася виставка карикатур Дружба починається з посмішки, на розі Дерибасівської і Преображенської - конкурс Караоке на Дерибасівській, а в місці перетину Дерибасівської та Гаванної, - шоу-програма Посміхаємся разом з Одесою групи артистів естради з Черкас.

Шанувальники творчості Миколи Гоголя збираються в Саду скульптур Літературного музею, де до 200-літнього ювілею відкривається пам'ятник письменника, а в самому літературному музеї - виставка М. В. Гоголь в Одесі.

Опівдні на Приморському бульварі, біля пам'ятника Дюку де Рішельє, відбудеться презентація гумористичної програми Цирк - і тільки! у виконанні артистів цирку, на Єкатерининській площі - парад одеських команд КВН Жарти в сторону, а на Театральній пощі - гумористична розважальна шоу-програма Щоб я так жив, як я люблю Одесу.

Також о 16:00 з Соборної площі стартує карнавальною ходою Ще не вмерла Юморина: багатотисячна колона попрямує на Куликове поле, де о 18:00 відбудеться святковий гала-концерт Одеса-мама, де будуть зірки естради та одеські виконавці, який завершиться святковим феєрверком і дискотекою.

Зокрема, по вулицях Подбельського, Ланжероновській, Садовій, Льва Толстого, Преображенській, Рішельєвській, Пантелеймонівській і в районі Привокзальної площі буде проходити карнавальна колона.

Як повідомлялося, одеська влада у зв'язку з Юмориною-2009 оголосила 1 квітня неробочим днем. Крім того, 1 квітня зробили вихідним днем і в Полтаві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь