Переключиться на мобильную версию

Янукович повідомив про плани ПР щодо Конституції

Партія регіонів внесе сьогодні на розгляд парламенту проект постанови про створення Конституційної комісії, заявив лідер партії Віктор Янукович.
Янукович: Цей процес можна розпочати і завершити швидко і ефективно
Янукович: Цей процес можна розпочати і завершити швидко і ефективно
ya2008.com.ua

"А вже через тиждень ми зможемо подати наш проект змін до Основного Закону. Цей процес можна розпочати і завершити швидко і ефективно", - передала слова Януковича прес-служба його партії.

Нагадаємо, вчора лідер Партії регіонів назвав виступ Президента в Раді декларативним, а пропозицію про створення двопалатного парламенту - передчасною.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко також розкритикувала пропозицію Віктора Ющенка про створення двопалатного парламенту і часткового повернення до мажоритарної системи виборів. Проти створення в Україні двох палат виступив і спікер Володимир Литвин.

Народні депутати України від фракцій Партії регіонів і БЮТ, коментуючи цю ініціативу Президента, пригадали, що екс-президент Леонід Кучма наприкінці своєї каденції пропонував зробити те ж саме.
Віктор Ющенко під час звернення до ВР 31 березня виступив із пропозицією про створення двопалатного парламенту, що зафіксовано у запропонованому Президентом законопроекті про внесення змін до Конституції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь