Переключиться на мобильную версию

Міліція «накрила» оргугруповання, яке поширювало по Україні отруйний сир

Правоохоронці Полтавської області припинили діяльність організованої злочинної групи, яка виготовляла і поширювала недоброякісний продукт - сир.

Про це повідомили в Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

До складу ОЗГ входило троє уродженців Вірменії, які з 2008 року відкрили підпільні цехи у селі Таверівка Чутівського району Полтавської області, де виготовляли і в подальшому реалізовували сир Джиллі. Збували цей товар зловмисники в торгових точках Полтави, Харкова, Дніпропетровська та інших міст України.

Правоохоронці встановили, що поряд із відсутністю будь-яких дозволів на заняття підприємницькою діяльністю, сертифікатів на виготовлення харчових продуктів, при виготовленні сиру "підприємці" використовували шкідливі компоненти.

Експертиза сиру показала, що сир Джиллі містить небезпечні для вживання речовини, що наносять шкоду людському здоров'ю.

За місяць виготовлялося від трьох до п'яти тонн такої продукції, в якості робочої сили учасники ОЗУ використовували місцевих жителів, які працювали в антисанітарних умовах.

Слідчим управлінням ГУМВС України в Полтавській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 227 (випуск або реалізація недоброякісної продукції) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 11 березня в Черкаській області на складі державного геологічного підприємства було виявлено 275 тисяч пляшок фальсифікованої горілки з підробленими марками акцизного збору на загальну суму 5,5 млн гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь