Переключиться на мобильную версию

Партія регіонів вирішила блокувати ВР 2-3 квітня

Президія Партії регіонів вирішила, що 2-3 квітня фракція Партії регіонів блокуватиме роботу Верховної Ради України.
Партія регіонів вирішила блокувати ВР 2-3 квітня
Партія регіонів вирішила блокувати ВР 2-3 квітня

Про це повідомила заступник глави Партії регіонів Ганна Герман, розповідаючи про тактику дій регіоналів найближчими днями.

 

"Президія Партії регіонів вирішила, що 2-3 квітня фракція Партії регіонів блокуватиме Парламент. Основна вимога цієї попереджувальної акції – уряд повинен подати до Верховної Ради антикризову програму разом з поправками до бюджету як гарантію виконання цієї програми", - повідомила Герман.

Ці акції, зазначила прес-служба ПР, 3 квітня будуть підкріплені масовими мітингами, які пройдуть у столиці України біля Секретаріату Президента, Кабінету міністрів, Верховної Ради і на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, сьогодні депутат Донецької облради повідомив, що Партія регіонів має намір привезти до Києва 9 автобусів своїх прибічників з Донецької області для участі в акціях протесту проти влади країни.

Раніше Герман заявила, що блокування трибуни парламенту завтра, 2 квітня, не буде. "Можливо, блокування не буде, можливо, буде інша форма висловлення нашого протесту", - сказала вона, зазначивши, що остаточне рішення буде прийнято на засіданні політради фракції.

Про те, що ПР може відмовитися від свого рішення щодо блокування парламентської трибуни у зв’язку з прийняттям сьогоднішньої постанови про проведення президентських виборів, раніше заявляв перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожемякін. Проте, перший заступник глави фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що у Партії регіонів немає підстав скасовувати своє рішення з приводу блокування Ради. "Ми наполягатимемо на дострокових парламентських і президентських виборах", - підкреслив він.

Більше того, Єфремов зазначив, що, можливо, вже існує указ Президента про перевибори.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь