Переключиться на мобильную версию

Лавринович: У Ющенка немає шансів змінити Конституцію

Перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Лавринович не бачить шансів для ухвалення змін до Конституції, запропонованих Президентом України Віктором Ющенком.
У Ющенка немає шансів змінити Конституцію
У Ющенка немає шансів змінити Конституцію
www.utr.tv

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Перший діловий. 

"Що стосується шансів, я взагалі не бачу тут шансів, щоб цей шлях був завершений, оскільки Президент вирішив взагалі покласти початок новому типу відносин в Українській державі, новий тип управління нею", - сказав він. 

Зі слів Лавриновича, пропозиції глави держави взагалі зводяться до того, щоб переписати всю Конституцію. При цьому, додав він, для цього необхідно здійснити ряд кроків - включення до порядку денного відповідного законопроекту, направлення до Конституційного Суду, отримання висновків, попереднє голосування, остаточне голосування у Верховній Раді, направлення Президенту, призначення референдуму. 

При цьому, зі слів Лавриновича, пропоновані зміни , м'яко кажучи, не зовсім відповідають вимогам часу. "Їх можна розглядати як абстрактний продукт праці наукових працівників у галузі конституційного права, що цілком нормально. Але як ті правові норми, які повинні прийти на зміну чинним і сприяти встановленню в Україні верховенства права та налагодженню нових суспільних відносин і ефективності управлінського механізму ... Я не можу взяти на себе сміливість сказати, що я там це побачив", - сказав перший заступник голови ВР. 

При цьому Лавринович додав, що до президентських виборів Конституцію змінити теоретично реально, а практично достатньо складно. 

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко сподівається на підтримку в суспільстві запропонованих ним конституційних змін. 

Заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук назвала першу реакцію Верховної Ради на президентський законопроект про внесення змін до Конституції України емоційною, а також висловила надію, що ці зміни будуть прийняті до кінця року.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь