Переключиться на мобильную версию

Тимошенко порівняла регіоналів із сомалійськими піратами

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, коментуючи дії депутатів від ПР у парламенті, порівняла їх із сомалійськими піратами, які "роблять свою чорну справу".

"Мені хотілося б, щоб Партія регіонів не діяла за принципами сомалійських піратів: коли вони роблять свою чорну справу і зовсім нічого не знають про кризу, яка сьогодні існує в світі і в Україні. Блокування парламенту - це призупинення актикризової законодавчої діяльності. І це шкода кожному громадянинові України", - сказала Тимошенко.

Водночас, вона не виключила, що таким чином Партія регіонів намагається наростити свій політичний рейтинг. Прем'єр звинуватила регіоналів у тому, що своїми діями вони руйнують країну і перешкоджають боротьбі проти кризи. "Це лягає персональною відповідальністю на партію", - вважає Тимошенко.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 квітня, депутати від Партії регіонів заблокували трибуну Верховної Ради. За словами регіоналів, їхня основна вимога: уряд повинен подати у Верховну Раду антикризову програму.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що ПР саботує ухвалення антикризової програми і висловила готовність врахувати пропозиції регіоналів щодо антикризової програми.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь