Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Україна увійшла в ТОП-20 найбільш нестабільних країн світу

Журнал The Economist оцінив політичну стабільність 165 країн світу. Як пише газета Дело, Україна увійшла до першої двадцятки найбільш нестабільних країн світу.

За даними журналу, рівень політичної нестабільності в світі за останні два роки значно зріс, пише Дело.

Із 165 країн, що були у рейтингу The Economist, у 151 політична ситуація погіршилася, в 12 - залишилася на колишньому рівні, і тільки Узбекистан і Сейшельські острови змогли продемонструвати прогрес.

Україна у підсумку опинилася на 16-му місці між Еквадором та Бангладеш, тобто впевнено увійшла до першої двадцятки найбільш нестабільних країн світу. Для порівняння, сусідні Росія, Білорусь і Польща зайняли 65-е, 124-е і 136-е місця відповідно.

Як і два роки тому, найбільш політично нестабільною державою експерти назвали Зімбабве. Водночас, Ірак, який у минулому рейтингу займав другий рядок, в цьому році опустився на шосте місце, повідомляє видання.

При цьому індекс нестабільності Іраку залишився колишнім. А позиція у рейтингу змінилася лише за рахунок погіршення політичної ситуації в Республіці Чад, Конго, Камбоджі та Судані. Найбільш стабільними із політичної точки зору названо Фінляндію, Швецію, Данію, Норвегію, а також Канаду.

Дело пише, що індекс політичної нестабільності оцінювався експертами The Economist за десятибальною системою. При цьому чим вищий індекс, тим нижчий рівень політичної стабільності.

В основі такого індексу дослідники поклали 12 соціально-політичних і 3 економічні показники.

Як повідомлялося, у березні журнал Forbes склав рейтинг країн, найбільш привабливих для ведення бізнесу. Україна зайняла в ньому 97-е місце із 127 країн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь