Переключиться на мобильную версию

Київрада скасувала платний в'їзд транзитних автомобілів у столицю

Сьогодні, 2 квітня, на своєму засіданні Київрада скасувала введення плати за в'їзд на територію Києва транзитних автомобілів.
Київрада скасувала платний в'їзд транзитних автомобілів
Київрада скасувала платний в'їзд транзитних автомобілів
transferof.ru

Таким рішенням Київрада задовольнила вимогу прокуратури Києва скасувати своє рішення від 22 січня цього року Про затвердження комплексу заходів, які спрямовано на удосконалення організації дорожнього руху і поліпшення екологічного стану Києва.

Як повідомлялося, на початку лютого поточного року прокуратура Києва призупинила дію рішення Київради про введення плати за в'їзд на територію Києва транзитних автомобілів.

Прокуратура обґрунтувала це тим, що таке рішення суперечить чинному законодавству, оскільки в законах не передбачено такого збору, а крім того, це порушує конституційне право громадян на свободу пересування.

"Протести є. Винесли їх практично на вже прийняті і навіть тільки задекларовані рішення Київради. Мені важко зараз сказати - 19 чи 15, однак усі найбільш одіозні рішення і наміри влади ми опротестували", - заявив прокурор Києва Євген Блажівський.

Прокурор також уточнив, що протести стосуються тарифів, малих архітектурних форм, Бюро ритуальних послуг, транспортного збору за в'їзд до Києва, за в'їзд на цвинтарі столиці, а також введення платних медичних послуг.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь