Переключиться на мобильную версию

Будівництво метро у напрямку Теремків планують завершити до кінця нинішнього року

Влада Києва планує завершити будівництво станції Теремки київського метрополітену до кінця поточного року.
Більшість робіт на станціях лінії виконано на 70-80%
Більшість робіт на станціях лінії виконано на 70-80%
lenta.ru

Сьогодні, 2 квітня, про це повідомив перший заступник начальника КП Київський метрополітен Олег Москаленко.

У бюджеті міста передбачено кошти на добудову Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції Либідська до станції Васильківська, перший транш очікують отримати вже до кінця квітня, повідомляє Москаленко.

Москаленко також зазначив, що більшість робіт на станціях лінії виконано на 70-80% і повідомив про намір закінчити проектування четвертої гілки столичного метрополітену.

"Незважаючи на тяжкі умови, ми продовжуємо проектування четвертої гілки метрополітену", - сказав заступник начальника Київського метро.
Нові станції Куренівсько-Червоноармійської лінії метро у напрямку Теремків: Деміївська, Васильківська і Голосіївська планували ввести в експлуатацію до кінця 2008 року.
Вартість будівництва цих трьох станцій у даному напрямку становить 1,7 млрд грн. Очікується, що кожною зі станцій будуть користуватися близько 34 тисяч осіб на годину.

Нагадаємо, у листопаді поточного року, Київметробуд піднімав питання щодо консервування будівництва нової ділянки метро на Теремки у зв'язку з недофінансуванням робіт із бюджету столиці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь