Переключиться на мобильную версию

Тимошенко оголосила попередження трьом міністрам

Уряд оголосив попередження трьом міністрам - міністрові оборони Юрію Єханурову, міністру регіональної політики та будівництва Василю Куйбіді та голові Державного комітету по водному господарству Василю Сташуку - за збільшення заборгованості по виплаті зар.

Про це повідомила міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова сьогодні на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

"Збільшилася заборгованість по державних підприємствах трьох центральних органів влади - це Міністерство оборони, Міністерство регіональної політики і будівництва та Державний комітет по водному господарству. Керівникам цих міністерств та комітету на сьогоднішньому засіданні уряду винесено попередження", - сказала Денисова.

Міністр повідомила, що загальна заборгованість із виплати зарплат на економічно активних всіх форм власності підприємствах на кінець березня склала 812 млн. грн., зокрема, на підприємствах державної власності - 166 млн. грн.

"Заборгованість за березень скоротилася на 60%, або в абсолютних цифрах - на 251 млн. грн.", - повідомила вона.

Водночас, за словами Денисової, уряд оголосив подяку міністру з надзвичайних ситуацій Володимиру Шандрі, міністру праці та соціальної політики Денисовій і міністру вугільної промисловості Віктору Полтавцю за ліквідацію заборгованості з виплати заробітної плати на підвідомчих цим міністерствам підприємствах.

Денисова також повідомила, що уряд продовжить контроль за станом виплати заробітних плат на підприємствах, а 25 квітня знову розгляне питання про результати роботи центральних органів влади із ліквідації заборгованості в січні-березні 2009 року.

"У тому випадку, якщо заборгованість по зарплаті по державних підприємствах збережеться, прем'єр-міністр вживатиме заходів щодо залучення керівників центральних органів виконавчої влади до дисциплінарної відповідальності", - підкреслила Денисова.

Як повідомлялося, 2 березня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що вимагає протягом березня погасити заборгованість по виплаті зарплати в державному секторі економіки, яка на початок березня становила 341 млн. грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь