Переключиться на мобильную версию

Міськрада Сімферополя висловила недовіру Ющенку і Тимошенко

Депутати міської ради Сімферополя вимагають відставки Президента України Віктора Ющенка і Кабінету міністрів у зв’язку з "катастрофічною ситуацією" в країні.
Міськрада Сімферополя висловила недовіру Ющенку і Тимошенко
Міськрада Сімферополя висловила недовіру Ющенку і Тимошенко
segodnya.ua

Про це йдеться в прийнятому сьогодні на позачерговій сесії міськради Сімферополя зверненні до Президента, голови парламенту і прем’єр-міністра України. Його ініціаторами виступили депутати від Партії регіонів і блоку Наталі Вітренко.

У зверненні йдеться  про "вкрай низьку ефективність фінансової, інвестиційної політики, політики у сфері праці і зайнятості населення, соціального захисту".

"Усі заяви уряду про задовільний соціально-економічний стан країни є недостовірними", - вважають у міськраді Сімферополя.

У зв’язку з цим депутати вимагають відставки Кабміну і пропонують Віктору Ющенку залишити посаду глави держави. "Ми, депутати Сімферопольської міської ради, що представляють інтереси своїх виборців, висловлюємо недовіру Президентові України і пропонуємо йому добровільно залишити свою посаду, вимагаємо негайної відставки Кабінету міністрів України", - сказано в зверненні.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 квітня, депутати від Партії регіонів заблокували трибуну Верховної Ради. За словами регіоналів, їхня основна вимога: уряд повинен подати до Верховної Ради антикризову програму. 

Завтра, 3 квітня, ПР проведе акції протесту в Києві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь