Переключиться на мобильную версию

Екс-командувач ЧФ радить Україні не підвищувати оплату для Росії

Радник начальника Генерального штабу Збройних Сил РФ, колишній командувач Чорноморським флотом, адмірал у відставці Ігор Касатонов вважає, що російський Чорноморський флот і ВМС України повинні співпрацювати як на стратегічному, так і на тактичному рівнях.
Ігор Касатонов
Ігор Касатонов
sevastopol.su

"Я вважаю, що питання взаємодії двох флотів не є новим. Уже напрацьований певний досвід, як політичний, так і військово-політичний. Потрібно просто продовжувати те, що було раніше", - сказав Касатонов.

Серед вдалих прикладів співпраці він назвав програму Блексіфор, що об'єднує всі країни Причорномор'я. "Потрібно більше проводити і двосторонніх заходів. Начальники генштабів України та Росії домовилися про це під час зустрічі. Повинна бути ініціатива обох сторін", - сказав Касатонов.

Він вважає перспективним військово-технічну співпрацю в галузі авіаційного будівництва та авіаційних двигунів. Касатонов також виступає за продовження оренди російською стороною об'єкта Нитка в Саках.

"Методика підготовки морських льотчиків обов'язково повинна включати Нитку. Рік уже пропустили, і льотчики вийшли в океан, маючи лише ту практику, яку вони отримали на авіаносці. Це вигідно і Україні. Потрібно лише триматися в рамках цін, про які раніше домовлялися, а не підвищувати їх спеціально ", - сказав Касатонов.

Він зазначив, що продаж Україною зброї Грузії може негативно вплинути на військову співпрацю двох країн.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь